Фінтех-сектору України потрібні інвестиції в $40-75 млн


Фінтех-сектору України потрібні інвестиції в $40-75 млн

Потреба в інвестиціях українського фінтех-сектору оцінюється самими гравцями ринку в $40-75 млн.

Про це свідчать результати першого дослідження фінтех-сектору в Україні, проведеного проектом USAID “Трансформація фінансового сектору” та інноваційного парку UNIT.City.

Результати дослідження показали, що понад 80 українських компаній активно розробляють інноваційні продукти, які застосовують технологічні рішення у фінсекторі. Близько 60% цих фінтех-компаній почали працювати в останні три роки, а близько 80% з них вже надають послуги ринку.

40% фінтех-компаній, що взяли участь в дослідженні, були засновані до 2015 року, тоді як 60% з’явилися за останні 3 роки. Близько 84% фінтех-компаній вже почали пропонувати продукти і надавати послуги.

Дослідження показало, що фінансування для компаній є основною проблемою. 45% фінтех-компаній для фінансування операційної діяльності використовують власний капітал, а 49% – мають фінансування від зовнішніх інвесторів.

Українські фінтех-компанії займаються сферами платежів та грошових переказів (31,6% від всіх компаній), інвестицій у технології та інфраструктуру (19,3%), кредитування (14%), маркетингу (7%), іншуртеху (5,3%), діджитал банкінгу (5,3%), управління фінансами (5,3%), мобільних гаманців (5,3%), блокчейна (3,4%), криптовалюти (1,75%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua