ПУМБ став стратегічним партнером Київської школи економіки


ПУМБ став стратегічним партнером Київської школи економіки

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) став стратегічним партнером Київської школи економіки, що входить в число кращих шкіл Центральної та Східної Європи.

KSE спеціалізується на підготовці фахівців з публічної політики, менеджменту та економістів світового рівня, а також провадить політико-економічні дослідження.

ПУМБ вже не перший рік підтримує Київську школу економіки.
«Інвестиції в освіту – це інвестиції в наше майбутнє. Тому ми з радістю підтримуємо Київську школу економіки, випускники якої конкурентоспроможні як на внутрішньому, так і на глобальному ринку. Ми впевнені, що тільки спільними зусиллями можна побудувати суспільство, в основі якого лежать такі цінності, як чесність, професіоналізм та відповідальність», – коментує Сергій Черненко, голова правління ПУМБ.
«Ми раді, що ПУМБ приєднався до стратегічних партнерів Київської школи економіки. Компанії із загальною місією і баченням майбутнього мають об’єднатися, щоб зробити нашу країну успішною. Адже саме вони створюють попит на якісні рішення і якісних людей. Завдяки їх підтримці, ми розуміємо, що в Україні є багато людей і компаній, які готові інвестувати в розвиток країни», – додав Почесний президент Київської школи економіки Тимофій Милованов.

KSE – один з небагатьох закладів в Україні, викладачі якого мають ступінь Ph.D. з авторитетних західних університетів і займають керівні посади в українських і міжнародних організаціях, сприяючи розвитку сфер економіки, бізнесу, а також економічної політики в Україні.
До числа стратегічних партнерів KSE також входять Уряд Швеції, фінансова група ICU, Райффайзен Банку Аваль, компанії Visa і Київстар. Стратегічні партнери поділяють і підтримують місію Школи – підготовку інтелектуальної еліти для сильної та інноваційної економіки України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua