Данилюк хоче, щоб облаштуванням митних пунктів займалися органи місцевої влади


Данилюк хоче, щоб облаштуванням митних пунктів займалися органи місцевої влади

Міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що бачить необхідність делегувати будівництво інфраструктурних проектів на українському кордоні місцевим органам влади замість Державної фіскальної служби.

Про це він сказав він на прес-брифінгу, відповідаючи на запитання журналістів про інформацію про припинення Євросоюзом фінансування інфраструктурних проектів на українському кордоні.

ДФС не повинна будувати митниці. Це що – будівельна компанія? Це не є характерною функцією для ДФС. Вони зацікавлені тільки з точки зору своїх інтересів … Хто це може зробити краще, ніж місцева влада?” – сказав він.

Нагадаємо, агентство Reuters у вівторок повідомило, що Європейський Союз закриває проект модернізації прикордонних контрольно-пропускних пунктів з Україною.

За інформацією агентства, проект закрили після низки затримок, помилок і перевитрат коштів за участю місцевих чиновників і підрядників. Агентство посилається на внутрішню кореспонденцію уряду України і листування між Європейською комісією та українською владою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мінфін України
В Контексті Finance.ua
Опитування