У МЕРТ готові прислухатись до потреб бізнесу та допомогти у відносинах з ЄС


У МЕРТ готові прислухатись до потреб бізнесу та допомогти у відносинах з ЄС

У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі готові прислухатись до бізнесу та допомагати у відносинах з ЄС у взаємній інтеграції чи реалізації умов угоди про асоціацію.

Про це на Європейському регіональному форумі “Український бізнес в системі європейських ланцюгів доданої вартості та створенні нових потоків цінностей” у рамках European Union Industry Day сказав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Мені не дуже подобається позиція, коли бізнес звертається до держави з концепцією: визначте концепцію розвитку, скажіть нам, що робити. Я вважаю, що діалог має бути навпаки. Ми готові слухати від бізнесу, що він хоче по тій чи іншій індустрії і де ми можемо допомогти у відносинах з ЄС, у нашій взаємній інтеграції чи реалізації умов угоди про асоціацію», – сказав Нефьодов.

Він нагадав, що у 2017 році експорт товарів з України збільшився на 19%, і відбувається переорієнтація українських виробників з країн СНД на європейський ринок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування