В Україну рвуться виробники електромобілів - Омелян


В Україну рвуться виробники електромобілів - Омелян

Виробництво електромобілів в Україні становить інтерес для іноземних інвесторів. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Раніше віце-прем’єр, міністр економічного розвитку Степан Кубів закликав інвесторів звернути увагу на те, що виробництво електромобіля в Україні в чотири рази вигідніше, в порівнянні з Німеччиною.

Однак, як зазначив глава Мінінфраструктури, для того, щоб інвестори перейшли до активних дій в цьому сегменті ринку, ще потрібно прийняти закон “Про стимулювання розвитку електричного транспорту в Україні”.

“Уже є зацікавлені іноземні інвестори, які готові локалізувати виробництво електромобілів в Україні. Зараз переговори на початковій стадії, оскільки потенційні інвестори чекають прийняття закону, щоб почати роботу”, – сказав Омелян.

Читайте також: Електрокари подешевшають: Рада дозволила ввозити авто без сплати ПДВ і акцизу

За словами міністра, інвестори готові вкладати у виробництво електромобілів, але їм потрібні гарантії розвитку ринку на 15 років.

“Інтерес є високий, ми бачимо, що це може бути не одне виробництво, це може бути кілька. Але умовою інвестора є чіткі законодавчі рамки, прозорий закон, який дасть їм гарантії розвитку ринку на 15 років і які ми готові надати”, – сказав він.

Омелян також висловив надію, що законопроект “Про стимулювання розвитку галузі електричного транспорту в Україні” буде зареєстрований на наступному пленарному тижні, а впродовж першого півріччя 2018 року проголосований.

“Ми очікуємо, що під час наступного пленарного тижня, починаючи з понеділка, цей документ буде зареєстрований. Він пройшов вже попереднє обговорення як з керівниками фракції, так і з керівниками профільних комітетів. Є підтримка, наше завдання, щоб протягом першого півріччя 2018 року він був проголосований”, – сказав міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування