Хакери атакували індійське City Union через систему SWIFT: Вкрадено 2 млн доларів


Хакери атакували індійське City Union через систему SWIFT: Вкрадено 2 млн доларів

Індійський банк City Union заявив у неділю, що він був зламаний хакерами через систему SWIFT, в результаті чого було зроблено три несанкціоновані перекази на загальну суму два мільйони доларів.

Головний виконавчий директор Н. Камакоді назвав це спланованою атакою за участю декількох країн, і додав, що вони займаються розслідуванням.

Це атака міжнародних кіберзлочинців.
Камакоді додав, що «до цього часу жодних доказів будь-якої участі персоналу» не виявлено. Але при цьому заявив:

Очевидно, що власники рахунків є частиною цієї операції.

Банк City Union заявив, що їм вдалося заблокувати один з грошових переказів на загальну суму 500.000 доларів США, який був відправлений через банк Standard Chartered Bank (STAN.L) в Нью-Йорку в Дубай.

Другий переказ в розмірі 300.000 євро (372.150 доларів США) був відправлений через відділення Standard Chartered Bank (STAN.L) у Франкфурті на турецький рахунок, але турецький банк заблокував транзакцію.

Третя сума в розмірі 1 мільйона доларів США була відправлена ​​через рахунок в Bank of America (BAC.N) в Нью-Йорку в банк в Китаї – Zhejiang Rural Credit Cooperative Union.

Камакоді заявив, що вони працюють спільно з індійською владою над розслідуванням інциденту. Він додав, що банк City Union також займеться посиленням своїх систем моніторингу.

Система грошових переказів SWIFT неодноразово зверталася до банків із закликом посилити заходи безпеки при роботі з системою, після того як Бангладешський банк втратив 81 млн доларів в результаті хакерської атаки в лютому 2016 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua