Доходи південнокорейських криптовалютних бірж зросли в 85 разів


Доходи південнокорейських криптовалютних бірж зросли в 85 разів

Згідно з даними, опублікованими в неділю політиком із правлячої Демократичної партії Південної Кореї, прибуток 30 криптовалютних обмінників в 2017 році досяг 700 мільярдів вон (приблизно 648 млн доларів).

У 2016 році ця цифра склала всього 8 мільярдів вон.

Дані були опубліковані в неділю колишнім журналістом, а нині політиком Парк Кванг-оном, який раніше працював прес-секретарем президента Південної Кореї Мун Чже-ін. Уряд країни брав активну участь у розрахунках на основі даних, представлених криптовалютними біржами.

Згідно з опублікованими даними Upbit є провідним оператором ринку криптовалют в країні, займаючи більше половини криптовалютного ринку в Південній Кореї, а точніше 52,9%. Bithumb, Korbit і Coinone – три інші найбільші криптовалютні обмінники йдуть відразу за Upbit.

Доходи Upbit склали 194,3 мільярдів вон (182 мільйони доларів США), Bithumb – 317,7 мільярдів вон (297 мільйонів доларів США). А Korbit і Coinone заробили 67 мільярдів вон (62 млн доларів) і 78,1 мільярда вон (73 мільйони доларів) відповідно.

Південна Корея стала одним з найбільших світових криптовалютних ринків в 2017 році, незважаючи на заборону на проведення ICO в кінці вересня. Чутки про те, що в Південній Кореї слідом за Китаєм заборонять діяльність криптовалютних бірж не підтвердилися, а уряд Південної Кореї навіть виступило зі спеціальними поданнями для спростування цієї інформації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua