В Україну під виглядом тютюну для кальяну нелегально завозили тирсу з варенням


В Україну під виглядом тютюну для кальяну нелегально завозили тирсу з варенням

ДФС і правоохоронні органи Німеччини розкрили міжнародну схему поставок тютюну для кальяну на територію ЄС. Використовуючи механізм фіктивного вивезення товару в режимі «транзит», ділки реалізовували тютюн в ЄС. Україна використовувалася як кінцева країна в транзитному маршруті. Таким чином, «бізнесмени» ухилялися від сплати митних платежів. Про це повідомляє прес-служба ДФС.

За результатами огляду транспортного засобу Mercedes-Benz з українською реєстрацією в зоні діяльності міжнародного пункту пропуску «Ягодин-Дорогуськ» Волинської митниці встановлено, що замість «тютюну для кальяну» переміщалися відходи деревини «тирса», змішані з фруктовим варенням.

«Таким чином, було зімітовано тютюн. І цей вантаж не викликав підозр у польських митників. Крім того, в транспортному засобі виявлено приховані додаткові номерні знаки та свідоцтва про реєстрацію на вказаний мікроавтобус», – повідомили в ДФС.

За результатами встановлено, що «тютюн для кальяну» дійсно залишався в країнах ЄС, а в свою чергу на територію України переміщали транспортний засіб (мікроавтобус) із фіктивним капіталом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:Фіскальна служба
В Контексті Finance.ua
Опитування