Новий житловий будинок "БАТУРИН"


Новий житловий будинок "БАТУРИН"

16 лютого 2018 року банк “АРКАДА” розпочав залучення коштів для фінансування будівництва нового монолітно-каркасного житлового будинку БАТУРИН у ж/м “ПАТРІОТИКА”.

Проектом передбачені одно-, двокімнатні та дворівневі квартири без опорядження загальною площею від 46,17 м² до 90,57 м².

Базова ціна квадратного метра – 17 000 гривень (при розрахунку загальної вартості квартири необхідно враховувати коефіцієнти поверху та комфортності, а також винагороду банку – 1,9%).

УВАГА! Діють Програми лояльності ТОВБУДЕВОЛЮЦІЯ”:

1. Акція “Знижки у ж/б “БАТУРИН”. При інвестуванні квартир у ж/б “БАТУРИН” (№32) ж/м “ПАТРІОТИКА” загальна сума кожного платежу, який здійснюється за рахунок власних коштів зменшується на:

  • 3% – за умов першого внеску* 50% (і більше), але менше 100%;
  • 5% – за умов першого внеску* 100%.
    Строк дії Програми лояльності ТОВБУДЕВОЛЮЦІЯ” Акція “Знижки у ж/б “БАТУРИН”: з 16.02.2018 р. по 28.02.2018 р. (включно)**.

2. Акція “Квартира для героя”. Для учасників АТО та членів сім’ї загиблих учасників АТО на всі платежі при інвестуванні квартири у ж/б “БАТУРИН” (№32) ж/м “ПАРТІОТИКА” діє знижка 10%.
Строк дії Програми лояльності ТОВБУДЕВОЛЮЦІЯ” Акція “Квартира для героя”: з 09.04.2015 р. по 31.12.2022 р. (включно)**

*Перший внесок – одноразовий платіж, внесений за рахунок власних коштів єдиним платіжним документом. **Програма лояльності може бути припинена достроково.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua