В Мінагро планують ретельно моніторити ефективність програм підтримки аграріїв


В Мінагро планують ретельно моніторити ефективність програм підтримки аграріїв

Уряд затвердив програму підтримки аграріїв на поточний рік з загальним обсягом фінансування 6,3 млрд грн, зробивши ставку на формат, який забезпечить тривалий ефект зростання галузей, що наразі стагнують.

Про це заявив перший заступник міністра аграрної політики і продовольства України Максим Мартинюк в інтерв’ю одному з інтернет-видань.

«Загальна сума держпідтримки буде розподілена по пропорціях 4-1-1-0,3 на тваринництво – компенсацію вартості сільгосптехніки – підтримку фермерства – садівництво», – прокоментував Мартинюк, зазначивши, що Мінагрополітики має намір скрупульозно моніторити ефективність програм і готове вдаватися до їх оперативної корекції в разі їх недостатньої ефективності.

За програмою підтримки садівництва і виноградарства (300 млн гривень) очікується в кінці року вийти на показник понад 3 тис. га нових садів і виноградників. 1 млрд грн на компенсацію 25% вартості сільгосптехніки – це можливість 20% зростання українського сільгоспмашинобудування і модернізації фермерських господарств, акцентував чиновник.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування