"Нафтогаз" у березні знизить ціну на газ для промспоживачів


"Нафтогаз" у березні знизить ціну на газ для промспоживачів

НАК “Нафтогаз України” з 1 березня 2018 року знизить ціну на газ, що відпускається промисловим споживачам на умовах передоплати, на 10,8% (на 994,8 грн) порівняно з лютим – до 8 тис. 200,8 грн за 1 тис. куб. м (з ПДВ).

Згідно з повідомленням компанії в четвер, вказана ціна актуальна для споживачів, які закуповують газ за передоплатою в обсязі понад 50 тис. куб. м на місяць, за умови відсутності боргів перед компанією і 100%-ними “дочками” НАК.

Для інших покупців ціна в наступному місяці знизиться на 10,6% (на 1077,6 грн) – до 9 63,6 тис. грн за 1 тис. куб. м (з ПДВ).

Читайте також: На спалюванні сміття Україна може економити 1 млрд кубів газу

Як повідомлялося, на лютий “Нафтогаз” знизив ціну на 5,5-5,9%, і голова правління компанії Андрій Коболєв заявив, що вона має намір посилити свої позиції в сегменті продажу природного газу промисловим споживачам, пропонуючи “новий більш гнучкий цінової продукт.

“Ми вирішили на ринку промисловому бути трошки більш агресивними, встановлювати ціну, яка була б привабливішою. Далі я сподіваюся, що і в березні, і в наступних місяцях у нас ціна буде більш конкурентоспроможною”, – прояснив плани компанії в кінці січня агентству “Інтерфакс-Україна” головний комерційний директор НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування