В Україні створять загальнодержавний онлайн-реєстр вакансій


В Україні створять загальнодержавний онлайн-реєстр вакансій

Кабінет міністрів України доручив Міністерству соціальної політики до жовтня запровадити механізм надання роботодавцями інформації про потреби в робочій силі в електронному вигляді для створення загальнодержавного реєстру вакансій з онлайн-доступом і актуалізацією в режимі реального часу.

Про це йдеться в плані заходів на 2018 рік щодо реалізації Стратегії подолання бідності, який затверджено розпорядженням уряду №99 від 14 лютого.

Читайте також: Робота понаднормово: як часто українці затримуються на роботі

Серед іншого, план передбачає: підтримку роботодавців у створенні нових робочих місць для безробітних громадян з-поміж недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці; забезпечення індивідуального супроводу окремих категорій безробітних, в тому числі осіб з інвалідністю; організацію професійної перепідготовки та підвищення кваліфікації осіб старше 45 років.

Крім того, передбачено стимулювання зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні молоді на перше робоче місце та сприяння сторонам соціального діалогу у розробленні галузевих стандартів оплати праці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua