Всесвітньо відомого виробника зброї Remington оголошено банкрутом


Всесвітньо відомого виробника зброї Remington оголошено банкрутом

Американський виробник зброї Remington почав процедуру банкрутства. Як повідомляється в прес-релізі компанії, він досягл угоди зі своїми кредиторами про підтримку реструктуризації бізнесу.

“Складна ситуація в індустрії робить сьогоднішню угоду розумною. Я впевнений, що це перегрупування стане для Remington гарантією подальшої роботи як сильної компанії і національної спадщини”, — заявив голова ради директорів компанії Джим Гайслер.

Remington також заявила, що продовжить роботу в звичайному режимі, продовживши виплати співробітникам і торговим партнерам. Реструктуризація не вплине на клієнтську підтримку і сервіс.

Головний виконавчий директор компанії Ентоні Ачітеллі зазначив, що компанія “вийде з цього процесу з більш низьким обсягом позикових коштів і високою ліквідністю”. Це дасть Remington позиції для більш агресивної конкуренції та надасть можливості для подальшого зростання.

Реструктуризація дозволить Remington знизити обсяг заборгованості приблизно на $700 млн, а також збільшити капітал низки підрозділів на $145 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування