Підприємствам дозволили подавати декларацію про пожежну безпеку в електронному вигляді


Підприємствам дозволили подавати декларацію про пожежну безпеку в електронному вигляді

Кабінет Міністрів дозволив підприємствам подавати декларацію про відповідність матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки в електронному вигляді.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні, повідомляють Українські Новини.

Постанова Кабміну дозволяє суб’єктам господарювання подавати зазначену декларацію через Єдиний державний портал адміністративних послуг, в тому числі через інтегровану з ним інформаційну систему Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДержНС).

Крім того, з Порядку подання та реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки виключається пункт про завіренні печаткою або нотаріусом підписи підприємця.

Читайте також: Як єдиний податковий рахунок спростить життя українцям

У разі, якщо декларація заповнена неправильно, ДержНС або її територіальний орган повинен повернути її на доопрацювання.

Якщо декларація не зареєстрована або не відправлена на доопрацювання у встановлені терміни, вона автоматично вважається зареєстрованою.

Під час брифінгу президент міжнародної благодійної організації “Фонд Східна Європа” Віктор Лях повідомив, що дана послуга екстериторіальна і буде доступна у тому числі з мобільного телефону.

За його словами, однією з істотних змін стане те, що один суб’єкт господарювання зможе декларувати відразу кілька об’єктів.

Для подання декларації буде використовуватися електронний підпис.

Голова Державного агентства з питань електронного управління Олександр Риженко додав, що паралельно із запуском послуги буде створено публічний реєстр декларацій про відповідність правилам пожежної безпеки, доступний на веб-сторінці ДержНС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua