Українці наситилися безвізом з ЄС і стали менше виїжджати


Українці наситилися безвізом з ЄС і стали менше виїжджати

Українці стали рідше перетинати кордони за безвізом з країнами Євросоюзу. Про це заявив голова Державної прикордонної служби України Петро Цигікал, повідомляє прес-служба ДПСУ.

«Перетин кордону українцями за безвізом з країнами ЄС йде на спад», – зазначив Цигікал.

Він розповів, що з початку дії безвізу, з 11 червня 2017 року, до Євросоюзу в безвізовому порядку виїхали 419 тис. громадян України.

Але за останній місяць кількість українців, які перетнули кордон за безвізом, зменшилася на 15%, і становить майже 29 тис. осіб, що втричі менше порівняно з першим місяцем лібералізації візового режиму. Тоді кордон перетнули майже 100 тис. українців.

За його словами, масових непропусків суміжною стороною, як на початку прогнозували деякі експерти, не зазначається, а кількість відмов залишається незначною.

«Лише 0,2% від загальної кількості таких подорожуючих (10 тис.). Загалом за попередніми підрахунками у в’їзді в країни ЄС відмовлено понад 60 осіб», – сказав він.

Через рік українці зможуть відвідувати без віз або за спрощеною системою понад 100 країн світу. Про це повідомив голова МЗС України Павло Клімкін. На сьогоднішній день Україна знаходиться в третьому десятку рейтингу відкритості країн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування