До 2019 на МКС з'явиться приватна дослідницька платформа Bartolomeo


До 2019 на МКС з'явиться приватна дослідницька платформа Bartolomeo

Угоду про це підписали Airbus і Європейське космічне агентство (ЄКА). Згідно з нею, Airbus витратить 40 млн євро на створення науково-дослідницької платформи Bartolomeo, а ЕКА буде відповідати за доставку платформи до МКС, пише Space Daily.

Airbus виводить платформу на МКС для комерційного використання. Після встановлення станції Bartolomeo її можливостями зможуть скористатися клієнти з усього світу. Станція дозволяє проводити дослідження в галузі астрофізики, матеріалознавства, вона дає шанс швидко розгортати та демонструвати нові технології в космосі.

У Airbus кажуть, що хочуть зробити доступ до низької навколоземної орбіти настільки простим, наскільки це взагалі можливо. І платформа Bartolomeo повинна забезпечити цей доступ бажаючим і зацікавленим.

Bartolomeo являє собою модуль, що складається з 12 відсіків для найрізноманітнішого дослідного корисного навантаження. Нещодавно був представлений і схвалений дизайн відсіку. У Airbus кажуть, що всі роботи будуть завершені через 18 місяців і в 2019 році відсік з приватними вантажами відправиться на МКС. Історія, яка показує, що приватні компанії все щільніше прописуються на орбіті. А сам космос стає все більш близьким і доступним. Та й після запуску Маском Falcon Heavy мало у кого залишилися сумніви в цьому.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування