Росія відмовилася платити ПАРЄ внески


Росія відмовилася платити ПАРЄ внески

Рада Держдуми Росії не затвердила перерахування внеску Росії на фінансування Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) за 2018. Про це повідомив перший віце-спікер нижньої палати парламенту Іван Мельников.

«Рада Думи ухвалила рішення про сплату внеску за 2018 в бюджет міжнародних організацій. Це Міжпарламентська асамблея православ’я, Парламентська асамблея ОБСЄ, Парламентська асамблея Чорноморського економічного співробітництва, Міжпарламентський союз, Міжнародна федерація бібліотечних товариств та асоціацій та Секретаріат Парламентської конференції Балтійського моря. Як ви помітили, немає Парламентської асамблеї Ради Європи. На цьому хотів би акцентувати вашу увагу», – сказав він.

За його словами таке рішення було ухвалено «стосовно тієї частини, яка стосується ПАРЄ», а не загального внеску в Раду Європи.

Раніше в РФ заявляли, що не будуть платити внески в Раду Європи через те, що Росія не допущена до засідань ПАРЄ.

У квітні 2014 року після анексії Криму та початку військових дій на Донбасі Росію позбавили права голосу в ПАРЄ. Пізніше ПАРЄ ухвалила резолюцію, в якій були продовжені санкції проти РФ. В знак протесту делегація РФ заявила, що припиняє свої контакти з ПАРЄ до кінця 2015 року.

Нагадаємо, в січні минулого року Росія відмовилася від участі в сесії ПАРЄ, щоб уникнути продовження санкцій

Також ми писали про те, що Росія не відправляла свою делегацію на сесію Парламентської асамблеї Ради Європи. Це пов’язано з тим, що істотну умову роботи Росії там, а саме гарантії недискримінації прав національних делегацій, не було внесено до регламенту цієї організації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування