Страхова компанія "Уніка Життя" партнер Кубка дипломатичних місій


Страхова компанія "Уніка Життя" партнер Кубка дипломатичних місій

28 січня 2018 року в м. Києві відбулися змагання “Кубок дипломатичних місій з бігових лиж”. Цього року Страхова компанія “УНІКА Життя” виступила страховим партнером змагань. У змаганні взяли участь команди і індивідуальні учасники – представники посольств і дипломатичних місій іноземних держав, які перебувають в місті Києві, вітчизняних і міжнародних компаній і організацій.

Кубок дипломатичних місій був створений в 2013 році з ініціативи посольств Австрії, Норвегії та Швейцарії в Україні. Всі ці роки даний захід сприяє популяризації здорового способу, розвитку дружніх відносин між дипломатичними представництвами іноземних держав з українськими і міжнародними організаціями та представниками бізнесу.

Володимир Симончук, Голова правління Страхової компанії “УНІКА Життя”: “Участь в даному заході дає можливість нашій компанії в Україні втілювати спільне бачення підходу до життя нашої материнської компанії UNIQA Insurance Group − підтримання активного і здорового способу життя, заняття спортом”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Уніка
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua