0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

ДФС донарахувала 8,1 млрд гривень за результатами перевірок платників податків у 2017 р.


ДФС донарахувала 8,1 млрд гривень за результатами перевірок платників податків у 2017 р.

Державна фіскальна служба донарахувала 8,1 млрд гривень за результатами перевірок платників податків у 2017 р.

Про це йдеться в повідомленні ДФС.

У 2017 році на виконання судових рішень ДФС проведено 652 документальні позапланові перевірки платників податків, за результатами яких донараховано 8,1 млн гривень податкових зобов’язань разом зі штрафними санкціями.

В ході розслідування кримінальних проваджень органами досудового слідства з метою збору доказів про вчинені правопорушення ініціюється проведення документальних перевірок суб’єктів господарювання на підставі підпункту 78.1.11 пункту 78.1 статті 78 Податкового кодексу України.

У повідомленні йдеться, що документальною позаплановою перевіркою ТОВ “Н” (Київ) встановлено, що згідно з виписками по рахунках в банках вказаним товариством від ТОВ “Г” отримано 204,3 млн гривень.

Під час допиту фінансовий директор ТОВ “Н” повідомив, що зазначені кошти отримані товариством як безповоротна фінансова допомога і в податковій звітності не декларувалися.

Зазначається, що податок на прибуток не сплачувався.

Згідно з показниками фінансового звіту суб’єкта малого підприємництва, поданого ТОВ “Н”, дебіторська і кредиторська заборгованість на кінець звітного періоду відсутня.

Таким чином, перевіркою встановлено заниження доходу ТОВ “Н” на суму безповоротної фінансової допомоги та податку на прибуток на 36,8 млн гривень.

Донараховану суму грошей (разом зі штрафними санкціями) в розмірі 46 млн гривень сплачено до бюджету в повному обсязі.

У 2017 році Державна фіскальна служба донарахувала 819 млн гривень роботодавцям, які порушували податкове законодавство при сплаті заробітної плати та інших доходів фізичним особам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування