0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Нардеп стане співвласником РВС Банку


Нардеп стане співвласником РВС Банку

Депутат Верховної Ради від фракції “Блок Петра Порошенка” Руслан Демчак отримав дозвіл від Антимонопольного комітету на придбання понад 50% акцій РВС Банку.

Про це йдеться на офіційному сайті АМКУ.

Також АМКУ надав дозвіл Олександру Стецюку на безпосереднє придбання понад 25% акцій РВС Банку і отримання контролю за РВС Банком шляхом отримання в управління від Демчака акцій фінустанови.

В даний час Стецюк є опосередкованим власником 100% акцій РВС Банку через “Українську бізнес групу” (UBG). Раніше Демчак був засновником та акціонером компанії UBG.

Нагадаємо, у 2015 році Фонд гарантування вкладів фізосіб продав “Українській бізнес групі” перехідний банк ПАТРВС”, який був створений на базі неплатоспроможного ПАТОмега банку.

Ціна продажу перехідного банку становила 31,86 млн грн.

Нагадаємо, 3 березня Фонд гарантування вкладів ввів тимчасову адміністрацію в “Омега Банк”. Банк контролювався Миколою Лагуном.

Як повідомлялося, UBG раніше володіла Ерде Банком, який в січні 2013 року Національний банк вирішив ліквідувати.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:РВС Банк
В Контексті Finance.ua
Опитування