Канадський ковзаняр став першим олімпійським спортсменом, який одержав оплату в криптовалюті


Канадський ковзаняр став першим олімпійським спортсменом, який одержав оплату в криптовалюті

Згідно з CNN, канадський ковзаняр Тед-Ян Блумен, володар двох світових рекордів, підписав спонсорську угоду з соціальною мережею, орієнтованою на криптовалюти – onG.social, а також угоду з компанією, яка працює в галузі віртуальної реальності – CEEK VR.

За словами його агента, Блумен став першим серед олімпійських спортсменів, який отримує оплату у криптовалюті:

“Блумен відкриває нові горизонти для олімпійських спортсменів. Ми з цікавістю спостерігаємо за тим, який вплив це матиме на спортивний маркетинг в цілому”.

Контракт Блумена досить простий. В обмін на фіксацію та публікацію свого перебування на Олімпійських Іграх на onG.social, а також допомогу CEEK VR у створенні середовища віртуальної реальності (з можливістю повного занурення) він отримує оплату у вигляді криптовалют.

Засновник і виконавчий директор CEEK VR Мері Спіо бачить величезний потенціал у віртуальній реальності спортивної тематики, і, таким чином, радіє співпраці з Блуменом: “Підтримка Блуменом новітніх технологій яскраво відображає його прагнення до всього нового. Ми вважаємо, що віртуальна реальність не просто підходить нашій аудиторії, але зрештою буде використовуватися для навчання і тренування спортсменів.”

Варто зазначити, що частину гонорару Блумен отримав готівкою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua