Річна виручка Puma вперше перевищила 4 млрд євро


Річна виручка Puma вперше перевищила 4 млрд євро

Німецький виробник спортивних товарів Puma SE завершив четвертий квартал з прибутком завдяки гарним продажам взуття, а обсяг виручки за підсумками 2017 року вперше перевищив позначку в 4 млрд євро.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, її чистий прибуток у жовтні-грудні склав 2,2 млн євро проти збитку в 4,6 млн євро за аналогічний період 2016 року.

Прибуток до податкових та процентних виплат (EBIT) збільшився до 29,8 млн євро в порівнянні з 14,1 млн євро.

Виручка зросла на 8,6% і досягла 1,04 млрд євро. Без урахування зміни курсів обміну валют підйом склав 14,5%.

Puma заявила про намір за підсумками 2017 року виплатити разові дивіденди в розмірі 12,5 євро на акцію, при цьому основним беніфіціаром буде французька холдингова компанія Kering, що володіє багатьма відомими модними брендами.

Puma прогнозує позитивний 2018 рік із зростанням скоригованих продажів приблизно на 10% і підвищенням чистого прибутку. Зокрема, компанія очікує, що EBIT за підсумками поточного року буде перебувати в діапазоні 305-325 млн євро.

Чистий прибуток Puma за підсумками 2017 року більш ніж подвоївся – до 136 млн євро з 62 млн євро. Виручка збільшилася на 14%, досягнувши 4,136 млрд євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua