В Україні на утримання судів витратили 9,5 млрд гривень – ЗМІ


В Україні на утримання судів витратили 9,5 млрд гривень – ЗМІ

На судову діяльність місцевих, апеляційних і вищих спеціалізованих судів було витрачено 8,7 млрд грн. На забезпечення роботи Верховного суду – 234,3 млн грн, Конституційного суду – 148,5 млн грн.

Витрати на функціонування судової системи в Україні у 2017 році склали 9,5 млрд гривень. Про це йдеться у звіті про бюджетні витрати минулого року, пише Радіо Свобода у понеділок, 12 лютого.

Так, на судову діяльність місцевих, апеляційних і вищих спеціалізованих судів було витрачено 8,7 млрд грн. На забезпечення роботи Верховного суду витратили 234,3 млн грн, Конституційного суду – 148,5 млн грн.

На роботу Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ, вищого господарського та Вищого адміністративного судів пішло 431,8 млн грн.

Нагадаємо, в листопаді 2017 року президент Петро Порошенко підписав закон про внесення змін у Господарський процесуальний, Цивільний процесуальний кодекси, Кодекс про адміністративне судочинство України та інші законодавчі акти (законопроект №6232), який запустив судову реформу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування