Презентовано найновіші способи аналізу ризиків роботи з клієнтами при онлайн-банкінгу


Презентовано найновіші способи аналізу ризиків роботи з клієнтами при онлайн-банкінгу

08 лютого 2018 року ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФІНАНСОВИХ КОМПАНІЙ провела Круглий стіл на тему: «Нові Fintech-рішення та законодавчі ініціативи», в якому взяли участь понад 50 представників фінансових установ та FinTech компаній.

Спеціальним гостем заходу виступив Erik Jakobsson – представник компанії Instantor (Стокгольм, Швеція), який презентував найновіші способи віддаленої ідентифікації клієнтів та аналізу ризиків роботи з ними на основі доступу до онлайн-банкінгу.

Компанія Instantor представлена в усьому світі та планує розпочати свою діяльність в Україні цієї весни.

Тому реалізація переваг впровадження директиви PSD2 в Україні може відбутися швидше, ніж очікуємо.

Друга частина круглого столу була присвячена обговоренню проектів нормативно-правових актів, які можуть мати безпосередній вплив на діяльність фінансових компаній, зокрема законопроект про фінансовий моніторинг, фінансові нормативи для фінансових установ, а також проаналізовано, чому прийняття закону про мікрофінансові установи є об’єктивною необхідністю сьогодення.

Наразі ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФІНАНСОВИХ КОМПАНІЙ здійснює систематизацію пропозицій від учасників ринку щодо законопроекту про фінансовий моніторинг та інших нормативно-правових актів з метою надання консолідованих пропозицій регуляторам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування