Банки ЄС можуть зацікавитися біткойном - глава ЄЦБ


Банки ЄС можуть зацікавитися біткойном - глава ЄЦБ

Європейські банки можуть почати тримати позиції в криптовалютах – зокрема, в Bitcoin, – після запуску ф’ючерсних контрактів на біткойн на біржах США. Про це заявив президент Європейського центрального банку (ЄЦБ) Маріо Драгі, виступаючи в Європарламенті, передає “Сегодня”.

Як зазначив глава ЄЦБ, раніше не спостерігався інтерес європейських банків до купівлі криптовалют, проте ситуація може змінитися у зв’язку з тим, що біткойну, який повертає втрачені раніше позиції, стають доступні нові фінансові інструменти – такі, як торги ф’ючерсами, запущені на американських біржах.

За словами Драгі, досить показово, що фінансові установи в Європейському Союзі і зараз “демонструють обмежений апетит до цифрових валют, таких як біткойн”.

“Та останні події, такі як лістинг ф’ючерсних контрактів на біткойн на американських біржах, можуть привести європейські банки до утримання позицій в біткойнах”, – заявив Драгі.

Крім того, глава ЄЦБ зазначив, що нерегульовані криптовалюти, як і раніше, залишаються “дуже ризиковими активами”, і банки повинні ретельно зважувати ризики в разі, якщо вони вирішать включити криптовалюти в свій портфель.

Глава центробанку ЄС також натякнув, що фінансовими регуляторами незабаром буде розроблений “єдиний наглядовий механізм” для моніторингу ризиків, пов’язаних з цифровими активами, актуальних для фінансових установ або банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua