Останніми місяцями зросла кількість біткойн-банкоматів


Останніми місяцями зросла кількість біткойн-банкоматів

Падіння вартості криптовалюти — не перешкода: останніми місяцями значно зросла кількість біткойн-банкоматів.

В середньому щодня встановлюється 5 нових одиниць.

Ситуація з біткойном на даний момент досить напружена. З початку року король криптовалют вже втратив більше половини вартості. Якщо на початку січня за біткойн давали 17 400 доларів, поточна ціна становить менше 7000 доларів. Якщо страх, непевність та сумніви ЗМІ, а також загальні негативні прогнози не зникнуть, ситуація може погіршитися. Темні часи для криптовалют охопили ринок цілком, і всі альткойни сліпо повторюють шлях біткойна.

Погляньмо на статистику за три місяці: загальна ємність ринку на початку листопада 2017 року становила 200 мільярдів доларів. Це на 48% нижче, ніж сьогодні. Від падіння цін на криптовалюту отримала прибуток одна група: виробники біткойн-банкоматів. Згідно з порталом Coinatmradar.com, в останні місяці різко зросла кількість одиниць цих машин для біткойнів та інших криптовалют.

У світі встановлено 2177 біткойн-банкоматів. Близько 43% з них підтримують альткойни. В середньому на день монтується по 5 біткойн-банкоматів. За один тільки період ринкової корекції встановили 136 одиниць. У 2017 році кількість біткойн-банкоматів подвоїлася з 954 до 2028 (в період з 1 січня 2017 року до 1 січня 2018 року).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua