Бутерін пожертвував ефірів на $2,4 млн на боротьбу зі старінням


Бутерін пожертвував ефірів на $2,4 млн на боротьбу зі старінням

Співзасновник Ethereum і Bitcoin Magazine зізнався, що з підліткового віку був фанатом вченого Обрі де Грея, і тому щасливий особисто допомогти його компанії в проведенні досліджень, повідомляє офіційний сайт SENS Research Foundation.

Віталік Бутерін пожертвував ефіри на суму $2,4 млн компанії SENS Research Foundation – некомерційній організації, яка є одним з лідерів Кремнієвої Долини з питань боротьби зі старінням. SENS має невеликий штат і бюджет $4 млн на рік, але це не заважає компанії концентруватися на найбільш рідкісних в цій царині дослідженнях, яким інші вчені приділяють не так багато уваги. Провідний учений організації Обрі де Грей переконаний, що людський організм, подібно машині, можна оновлювати і вдосконалювати, підвищуючи термін його служби і продуктивності.

«Я був фанатом роботи Обрі де Грея відтоді, як прочитав його книгу “Зупинити старіння” (Ending Aging) в підлітковому віці. Тому зараз я безмірно щасливий, що у мене є можливість особисто підтримати вчених SENS в їхніх дослідженнях, – прокоментував співзасновник Ethereum і Bitcoin Magazine Віталік Бутерін. – Компанія сконцентрована на проблемах старіння і пов’язаних з ним хворобами. На мій погляд, це одна з головних проблем людства. І допомога в її розв’язанні прекрасно відповідає моїй власній меті – зробити істотний внесок у поліпшення якості життя мільйонів людей в усьому світі».

Це вже друге пожертвування, яке Бутерін зробив на адресу SENS. За словами СЕО компанії Майка Коупа, масштабні дослідження можливі тільки завдяки спонсорській допомозі, тому вся команда «неймовірно вдячна Віталіку за таку щедрість».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua