Понад 100 тис. грн виплатила СГ "ТАС" за договором страхування майна


Понад 100 тис. грн виплатила СГ "ТАС" за договором страхування майна

Страхова подія сталася напередодні Нового року в Дніпрі.

Повернувшись ввечері після роботи додому, клієнтка Страхової групи “ТАС” виявила, що вхідні двері в її будинок пошкоджено, замки зламано. Увійшовши до помешкання вже за присутності поліції, вона побачила, що зловмисники, які проникли до оселі, в пошуках коштовностей та грошей перевернули все догори дриґом, витрусивши всі шухляди, та прихопили із собою ноутбук та планшет.

Поліція класифікувала правопорушення як грабіж та розпочала пошук злочинців. В свою чергу, Страхова група “ТАС”, визнавши інцидент страховою подією, прийняла рішення про відшкодування заподіяних клієнтці збитків в розмірі 104,5 тис. грн. Будинок було застраховано за договором страхування майна “Повний житлозахист.

Нагадаємо, комплексний договір Повний житлозахист – це унікальна розробка спеціалістів Страхової групи “ТАС”, що забезпечує захист фінансових інтересів власників житла на випадок пожежі, затоплення, стихійних явищ, наїзду транспорту та протиправних дій третіх осіб – крадіжки, пограбування тощо. Крім того, в рамках договору власник житла може застрахувати свою відповідальність перед сусідами на випадок затоплення чи пошкодження їх майна з його вини. Серед безперечних переваг договору також варто відзначити наявність низки цікавих опцій: зокрема, забезпечення захисту цінних речей, в тому числі ювелірних виробів, хутра, живопису тощо, покриття збитків, спричинених провалом конструкції внаслідок випадання великої кількості снігу, а також збитків, заподіяних в результаті необережності клієнта під час проведення ремонту житла, тощо. Додамо, що страхове відшкодування виплачується страховиком в розмірі вартості аналогічного пошкодженому нового майна за актуальними цінами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:СГ ТАС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua