В Україні відбулися перші випробування вітчизняної крилатої ракети наземного базування


В Україні відбулися перші випробування вітчизняної крилатої ракети наземного базування

В Україні сьогодні успішно відбулися перші льотні випробування нової ракетної техніки – української крилатої ракети наземного базування, яка здатна точно вражати наземні та морські цілі.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов після завершення випробувань, повідомляє прес-служба РНБО.

За його словами, це повністю українська розробка, яка здійснюється конструкторами державного підприємства «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» в співпраці з іншими державними та приватними підприємствами ОПК України.

«Під час випробувань, які пройшли успішно, перевірялися льотні характеристики і робота систем ракети», – зазначив Турчинов.

Він також повідомив, що Рада нацбезпеки та оборони, яка координує національну ракетну програму, поставила завдання «з розробки комплексів крилатих ракет не тільки наземного, але також морського і повітряного базування».

«Дальність дії наших крилатих ракет і їх бойове спорядження не суперечить підписаним Україною міжнародним угодам для такого виду зброї», – сказав секретар РНБО.

«Для України це дуже важлива подія, тому що після тотального роззброєння української армії, яке відбулося після підписання Будапештського меморандуму, на озброєнні ЗСУ не залишалося жодної крилатої ракети», – підкреслив Турчинов.

«Сьогоднішніми випробуваннями ми відкрили новий етап ракетної програми, згідно з яким наші Збройні сили повинні отримати потужні високоефективні крилаті ракети, які здатні на великій відстані точно вражати ворожі цілі», – сказав секретар РНБО.

За словами Турчинова, ракетні комплекси такого класу «є важливим чинником стримування агресора».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Технології&Авто
Все, що ми знаємо про:РНБОУ
В Контексті Finance.ua
Опитування