Золото у 2018 році може досягти $1520 за унцію - прогноз


Золото у 2018 році може досягти $1520 за унцію - прогноз

Вартість унції золота в 2018 році здатна досягти $1520 на тлі підвищення попиту і збереження геополітичних проблем, вважає відділ аналізу ринків “Відкриття Брокер”.

“В даний час найбільш імовірним до кінця 2018 року бачиться рух ринку золота в рамках зростаючого тренду $1330-1520 за тройську унцію”, – вважає аналітик з товарних ринків “Відкриття Брокер” Оксана Лукічова (її слова наводяться в матеріалах компанії).

Початок 2018 року виявився вкрай позитивним для ринків дорогоцінних металів, на тлі різкого ослаблення курсу долара і зростання геополітичної напруженості ціни на золото показали значне зростання. “Наростаючий скандал з приводу введення обмежень на імпорт китайської сталі і алюмінію в США між двома державами сприяв зростанню невпевненості інвесторів у стабільності боргового ринку. Крім того, економічні показники фіксують збільшення інфляції в країнах ОЕСР, що вказує на ймовірне продовження зростання цін на дорогоцінні метали протягом усього року”, – пояснює О. Лукічова.

Тиск на світовий ринок золота здатне чинити підвищення ключової ставки ФРС США і інших регуляторів.

У сегменті фізичного золота ринок як і раніше буде орієнтуватися на Азію.

Для порівняння, у 2017 році середня ціна на золото становила $1257 за унцію, денний бенчмарк ціни золота в Лондоні в понеділок становить $1348,4.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Банківські метали
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua