KPMG будує кампус-готель для боротьби з роботизацією


KPMG будує кампус-готель для боротьби з роботизацією

На Всесвітньому економічному форумі (ВЕФ) в Давосі аудиторська компанія KPMG представила проект «кампусу майбутнього» для масового перенавчання працівників, які постраждали від автоматизації, пише Quartz.

Перенавчання працівників, які постраждали від автоматизації, — одна з ключових тем для обговорення в Давосі цього року. ВЕФ опублікував аналітичну доповідь, згідно з якою тільки у США з цією проблемою зіткнуться 1,4 млн осіб.

Quartz поспілкувався в кулуарах форуму з головою ради директорів і головою KPMG Лінн Доті про те, як компанії планують вирішувати цю проблему. На її думку, якщо компанія хоче залишитися конкурентоспроможною, їй необхідно забезпечити умови для постійного, а не разового перенавчання співробітників.

Зокрема, KPMG для боротьби з негативними наслідками роботизації будує величезний кампус в Орландо (штат Флорида, США) за $450 млн. В ньому є 800 індивідуальних кабінетів, а вся будівля здатна вмістити одночасно до тисячі осіб.

Особливістю кампусу є атмосфера Spa-готелю, в якому можна повечеряти, сходити в паб, відпочити, зробити масаж, покататися на велосипеді і так далі.

Дослідження показують, що модель вищої освіти «на все життя» вичерпала себе, і працівникам необхідно постійно повертатися за парту, щоб встигнути за мінливою економікою і технологіями. Цінність університетської освіти вже не така, якою вона була 50 років тому.

Кампус KPMG буде готовий до кінця 2019 року і повністю увійде в дію в першому кварталі 2020 року. Можливо, він стане взірцем того, як корпорації можуть допомогти у вирішенні проблеми безробіття від автоматизації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua