Рейтингове агентство IBI-Rating вже стабільно повідомляє про підтвердження ПАТ "БАНК ФОРВАРД" надійності банківських вкладів на рівні 5+


Рейтингове агентство IBI-Rating вже стабільно повідомляє про підтвердження ПАТ "БАНК ФОРВАРД" надійності банківських вкладів на рівні 5+

Рейтингове агентство IBI-Rating вже стабільно повідомляє про підтвердження ПАТ «БАНК ФОРВАРД» надійності банківських вкладів на рівні 5+ (відмінна надійність). Рейтинг надійності банківських вкладів на рівні 5+ вказує на те, що фінансова установа надійна, своєчасно розраховується за зобов’язаннями в межах вимог, встановлених чинним законодавством України, в т.ч. НБУ, та має добру репутацію. Імовірність виникнення проблем із своєчасним поверненням вкладів низька, оскільки фінансова установа малочутлива до впливу зовнішніх та внутрішніх факторів. Оцінка впливу зовнішніх факторів не поширюється на ситуації, пов’язані з форс-мажорними обставинами.

Підтвердження рейтингів ПАТ «БАНК ФОРВАРД» обумовлено високими показниками ліквідності, а саме: на 25.01.2018 р. коефіцієнт миттєвої ліквідності (H4) склав 244,65 %, при нормативному значенні — не менше 30 %. Показник миттєвої ліквідності показує здатність банку забезпечити своєчасне виконання своїх грошових зобов’язань за рахунок високоліквідних активів (грошових коштів у касі та на кореспондентських рахунках). Чим вищий даний показник, тим більш стійкий банк. Коефіцієнт короткострокової ліквідності (Н6) склав 96,70 %, при нормативному значенні — не менше 60 %; коефіцієнт поточної ліквідності (H5) склав 215,68 %, при нормі – не менше 40 %.

Кредитний портфель на 25.01.2018 р. складає 1 707 086 тис. грн. Кошти фізичних осіб на 25.01.2018 р. складають 1 556 113 тис. грн.

Банк є членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб і входить до групи банків з іноземним капіталом, згідно з класифікацією Національного Банку України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Форвард
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua