Volvo розпочне продаж електровантажівок в 2019 році


Volvo розпочне продаж електровантажівок в 2019 році

Шведська компанія поповнила список автовиробників, що планують випуск повністю електричної вантажівки. У компанії розповіли, що її електровантажівка буде готова вже в цьому році, а в продаж надійде в наступному, передає Electrek.

Президент Volvo Trucks Клес Нільсон розповів, що виробництво електромобілів включено в довгострокові плани компанії. Нільсон каже, що Volvo вірить в повну електрифікацію міського трафіку, і електровантажівка — тільки початок її планів.

Volvo почне з електричних вантажівок середньої вантажопідйомності. Голова вантажного підрозділу компанії Джонас Одермальм каже, що у Volvo вже є всі технічні напрацювання і ноу-хау, щоб приступити до випуску. У електровантажівках буде використовуватися досвід, накопичений при створенні електричних автобусів і гібридних вантажівок.

У Volvo сказали, що кілька обраних замовників отримають вантажівки вже в цьому році. Масові продажі розпочнуться в 2019 році. Зараз компанія співпрацює з виробниками електрозаправок, міською владою, постачальниками батарей, щоб підготувати вихід електровантажівки на ринок. Нільсон каже, що самі по собі вантажівки – одна зі складових успіху. Загалом цінність ідеї полягає у взаємодії та спільній роботи різних сторін: чиновників, підприємців, постачальників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua