0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Японець розробив плаваючий електромобіль на випадок цунамі (відео)


Японець розробив плаваючий електромобіль на випадок цунамі (відео)

Ентузіаст мотоспорту Хідео Цурумакі спостерігав наслідки руйнівного цунамі в Японії в березні 2011 року. Тих, хто намагався врятуватися в машинах, відносило в море. Він звільнився з Toyota і вирішив зібрати плаваючий електромобіль. Ідея захопила його на багато років і зараз близька до втілення, пише Bloomberg.

Автомобілі давно навчилися плавати: ці технології використовують військові, а ефектні плаваючі концепти – регулярні учасники шоу на автосалонах в різних частинах світу.

Цурумакі заснував компанію зі статутним капіталом в $1800 і почав свої експерименти в гаражі – там же їв і спав. Незабаром він зрозумів, що зробити придатний для повсякденного використання електромобіль з таким функціоналом – складне завдання. Проте, за пару років йому вдалося створити придатний для масового виробництва невеликий електрокар Fomm, знайти фінансування і навіть орендувати фабрику в Таїланді, де він сподівається випускати до 10 тисяч електромобілів-амфібій на рік.

Винахідник каже, що його мета – повноцінний електромобіль, який стане другою машиною для міської родини. І, можливо, одного разу врятує її членам життя: «Я маю намір поставити один біля свого будинку. Багато, думаю, вчинять так само». Fomm проїжджає до 160 км на одній зарядці, розвиваючи швидкість до 80 км/год, а змінні акумулятори економлять власнику час.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування