Уперше в історії: компанії в 2017 р. частіше стикалися з розкраданнями даних, ніж із звичайними крадіжками (дослідження)


Уперше в історії: компанії в 2017 р. частіше стикалися з розкраданнями даних, ніж із звичайними крадіжками (дослідження)

Компанії в минулому році частіше стикалися зі спробами злому своїх комп’ютерних систем, ніж з крадіжками фізичних активів, йдеться в щорічному звіті компанії Kroll. Така ситуація спостерігається вперше в історії.

Як показало опитування керівників компаній, проведене в різних країнах, 82% фірм в минулому році стали жертвами як мінімум однієї спроби шахрайства, а 85% постраждали від кібератак.

Найпоширенішим типом кібератаки було встановлення вірусу на комп’ютери компанії, другим за популярністю – спроба вивідати конфіденційну інформацію за допомогою розсилки фішингових листів.

При цьому у 44% випадках основними зловмисниками, які намагалися зламати ІТ-системи компаній, були пов’язані з нею особи – колишні працівники (20% випадків), фрілансери і тимчасові працівники (14%), чинні співробітники (10%).

Більше половини респондентів відзначили наявність ризиків кібератаки для їніх компаній. Більш ніж дві третини опитаних розповіли, що їхня фірма відмовилася від ведення бізнесу в певній країні або регіоні через високі ризики шахрайства, 63% – через побоювання з приводу безпеки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua