У Гарварді розробили найменшого дельта-робота


У Гарварді розробили найменшого дельта-робота

Інженери Гарварду розробили найменшу версію дельта-робота розміром всього кілька міліметрів, здатного виконувати свої завдання з неймовірною швидкістю: працювати на складальній лінії, на складі або навіть допомагати в хірургічних операціях.

У 2011 команда фахівців Гарвардського університету розробила технологію виробництва крихітних роботів, які вони назвали мікроелектромеханічними системами (MEMS). За останні кілька років їм вдалося розвинути цей напрямок і створити на їх основі різних пересувних роботів, що самі збираються, і спритного робота-бджолу Robobee. Новий робот MilliDelta належить до різновиду дельта-роботів, стаціонарних пристроїв з трьома важелями, що відрізняються високою швидкістю роботи. Це найменший представник свого роду, повідомляє New Atlas.

«Фізика масштабування підказала нам, що зменшення розміру дельта-роботів підвищить і швидкість, і прискорення, і виробництво MEMS, а з їхньою здатністю використовувати будь-який матеріал або їх поєднання здалися нам ідеальним способом якомога швидше підготувати остаточну версію робота», — говорить Роберт Вуд, провідний інженер проекту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua