Telegram проведе найбільше в історії ICO


Telegram проведе найбільше в історії ICO

Месенджер Telegram готує первинне проведення ICO (первинне розміщення токенів – нових одиниць криптовалют). Про це повідомляє агентство Bloomberg, якому вдалося ознайомитися з інвестиційною пропозицією компанії.

Перша частина ICO буде закритою і відбудеться в лютому 2018 р. В ході неї планується продати токени на суму $600 млн. Далі, у березні 2018 р., повинна відбутися друга частина розміщення, цього разу публічна і теж на суму $600 млн.

Таким чином, всього Telegram хоче залучити $1,2 млрд. Інвестори, які візьмуть участь у розміщенні, зможуть скористатися токенами після того, як вони почнуть торгуватися на біржах валют. Це повинно відбутися в 2019 р.

Крім того, купивши токени в ході закритої частини ICO, інвестор не зможе продати їх протягом 18 місяців після початку прилюдних торгів ними. Агентству Bloomberg не вдалося отримати в самому Telegram коментарів щодо розміщення.

Чутки про ICO месенджера ходять з початку поточного року. Так, раніше видання Techcrunch писало, що Telegram хоче в ході ICO залучити $500 млн. Цікаво, що, за даними видання, Telegram буде продавати токени не за криптовалюти (Bitcoin, Ethereum і т. д.), а за реальні гроші у вигляді вільно конвертованої валюти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування