Ринку гібридних смарт-годинників пророкують швидке зростання


Ринку гібридних смарт-годинників пророкують швидке зростання

Аналітики Juniper Research вважають, що на ринку «розумних» наручних годинників у найближчі роки відбудуться істотні зміни, пов’язані зі зростанням популярності так званих гібридних смарт-хронометрів.

Гібридні «розумні» годинники можуть виглядати як звичайні аналогові пристрої, але при цьому мають у своєму розпорядженні певний набір додаткових функцій. Це може бути, скажімо, збір інформації про фізичну активність власника і отримання повідомлень зі смартфона.

За оцінками, торік по всьому світу було відвантажено приблизно 14 млн гібридних смарт-годинників. До 2022 року, згідно з прогнозами експертів Juniper Research, поставки таких гаджетів досягнуть практично 80 млн одиниць. Якщо ці очікування виправдаються, зростання в порівнянні з 2017-м складе приблизно 460%.

Водночас попит на повноцінні «розумні» годинники, такі як Apple Watch, збільшиться до 2022 року на 160%. Така ситуація призведе до того, що гібридні смарт-хронометри займуть більше 50% глобального ринку «розумних» наручних годинників.

Довідка Finance.ua:

  • У 2017 році, за попередніми оцінками, по всьому світу було реалізовано 113,2 млн різних натільних пристроїв.
  • З них на різні браслети припало 45 млн штук.
  • Смарт-годинники з базовою та розширеною функціональністю разом зайняли основну частину ринку з 61,5 млн відвантажених одиниць.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua