Радабанк - офіційний постачальник пам`ятних монет Австралійського монетного двору


Радабанк - офіційний постачальник пам`ятних монет Австралійського монетного двору

РАДАБАНК – єдиний в Україні офіційний постачальник ексклюзивних пам`ятних монет Австралійського монетного двору в місті Перт (The Perth Mint).

Монетний двір в Перті – найстаріший монетний двір Австралії. Будівництво даного підприємства було розпочато Джоном Форрестом у 1896 році, а 20 червня 1899 року відбулося офіційне відкриття в якості відділення Лондонського королівського монетного двору. В Австралії функціонували 3 монетних двору: в 1855 році був відкритий двір в Сіднеї, в 1872 в Мельбурні, в 1899 році в Перті. Монетні двори в Сіднеї та Мельбурні більше не працюють, таким чином в Перті переробляється близько 60% австралійського золота.

В каталозі ексклюзивних монет ви можете знайти ідеально відповідний подарунок для кожного, хто вам цінний, або приємне придбання для себе. РАДАБАНК пропонує:

Срібна монета 999,9 проби, вагою 1 кг з зображенням німецької вівчарки інкрустована сапфіром. Монета випущена тиражем всього 500 штук.
Золота монета 999,9 проби, вагою 1 oz (31,103 г) з кольоровим зображенням шоколадного лабрадора. Така монета номіналом 100 австралійських доларів випущена тиражем 3000 штук.
Бізнес-подарунок з побажанням нескінченної удачі у вигляді срібної монети в формі вісімки – знаку нескінченності. Монету виготовлено зі срібла 999,9 проби і має вагу 2 oz (62,2 г)
Ці та інші монети Австралійського монетного двору в місті Перт, а також більш детальна інформація про монети представлена в каталозі.

З усіх питань звертайтеся за номером 0 800 500 999.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:Радабанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua