Citigroup зафіксував чистий збиток у IV кварталі через списання в результаті податкової реформи


Citigroup зафіксував чистий збиток у IV кварталі через списання в результаті податкової реформи

Citigroup Inc., що входить в трійку найбільших американських банків, зафіксував чистий збиток у розмірі $18,3 млрд, або $7,15 у розрахунку на акцію, в четвертому кварталі 2017 року через істотні разові списання, пов’язані зі зміною податкового законодавства у США.

Чистий збиток банку включає в себе одноразові списання на загальну суму $22 млрд, або $8,43 на акцію, у тому числі $19 млрд у зв’язку з переоцінкою відкладених податкових активів і $3 млрд у зв’язку з репатріацією прибутку, одержуваного за кордоном, говориться в прес-релізі Citigroup.

Без урахування списань, обумовлених змінами в податковому законодавстві, банк отримав у жовтні-грудні минулого року чистий прибуток у $3,7 млрд, що на 4% вище показника за той самий період роком раніше ($3,6 млрд).

Прибуток у розрахунку на акцію Citigroup в минулому кварталі склав $1,28 порівняно з $1,14 роком раніше.

“Наші результати за четвертий квартал включають суттєві негрошові списання, пов’язані з податковою реформою, вплив якої на регулятивний капітал, однак, був набагато менш істотним”, – заявив головний виконавчий директор Citigroup Майкл Корбат.

Він зазначив, що зміна податкового законодавства не змінює цілі керівництва банку в плані повернення капіталу акціонерам, банк як і раніше має намір повернути не менше ніж $60 млрд капіталу протягом декількох років.

В майбутньому податкова реформа в США буде не тільки сприяти зростанню чистого прибутку і доходів, але і послужить підвищенню можливостей в плані створення капіталу, заявив М. Корбат.

Виручка підрозділу у сфері банківського обслуговування фізичних осіб (Global Consumer Banking, GCB) в жовтні-грудні зросла на 6%, до $8,4 млрд.

Підрозділ з роботи з інституціональними клієнтами (Institutional Clients Group, IGC) скоротив квартальну виручку на 1%, до $8,1 млрд. зокрема, виручка від торгівлі інструментами з фіксованою прибутковістю зменшилася на 18%, до $2,4 млрд, акціями – на 23%, до $530 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування