Експлуатація електромобіля коштує на 50% дешевше, ніж машини з ДВЗ


Експлуатація електромобіля коштує на 50% дешевше, ніж машини з ДВЗ

Дані дослідження Мічиганського університету наводить Forbes. Дослідники з’ясовували, яку вигоду отримає середній американець, якщо пересяде з традиційного бензинового або дизельного автомобіля на електричний. З’ясувалося, що його витрати скоротяться більш ніж в два рази.

У дослідженні повідомляється, що в середньому річна експлуатація електромобіля обходиться в $485. Річне ж утримання автомобіля з бензиновим двигуном дослідники оцінили в $1117. Це дослідження базувалося тільки на вартості бензину і електрики в США. Витрати на утримання і обслуговування не враховувалися. Але дослідники повідомляють, що і вони у електрокарів також нижчі.

Справа в тому, що електромобілі простіші за своїм влаштуванням. У них менше деталей і витратних матеріалів, які періодично потребують заміни. У електрокара немає вихлопної системи, менша потреба в охолодженні, менше рухомих елементів, немає свічок запалювання або головок циліндра. Тому і з точки зору обслуговування EV обходяться дешевше.

Розмір економії відрізняється від штату до штату. Так, незначна різниця у витратах на утримання автомобілів з електродвигуном і ДВЗ на Гаваях. Там все погано і з цінами на бензин, і з цінами на електрику, тому річна заправка бензином в середньому обійдеться в $1500, а зарядка електромобіля в $1100. Найбільша вигода спостерігається в штаті Вашингтон. Там річні витрати на бензин і електрику — $1338 і $372 відповідно. Немає жодного штату, де бензин коштував би дешевше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua