Розробники Boeing створили дрона, який здатний перевозити вантажі масою до 227 кг (відео)


Розробники Boeing створили дрона, який здатний перевозити вантажі масою до 227 кг (відео)

Інженери компанії Boeing створили прототип дрона, призначеного для транспортування вантажів. Нинішня версія здатна нести корисне навантаження до 500 фунтів (близько 227 кг).

Повністю електричний пристрій містить 8 пропелерів. Базова конструкція досить велика, вона складається, в основному, з металу і батарей. Розміри БПЛА складають 4,6х5,5х1,2 метра, а маса – близько 339 кг. Менш ніж за 3 місяці інженери Boeing змогли створити новий дрон і провести тестові польоти. На поточний момент прототип дуже далекий від стадії комерційного продукту. Навіть немає впевненості, що він коли-небудь надійде на ринок. Сама компанія розглядає його як льотний випробувальний стенд, який дозволить розвивати компоненти автономних технологій для майбутніх рішень.

Робота Boeing в сфері створення вантажних дронів здійснюється одночасно з розвитком проектів компанії Aurora Flight Sciences. Вона займається розробкою автономних дронів і літаків і була викуплена Boeing в жовтні минулого року. Aurora Flight Sciences співпрацює з DARPA в сфері розробки деяких транспортних засобів і технологій, а також Uber – в проекті літаючого таксі. Нещодавно Aurora Flight Sciences продемонструвала можливість безпілотного постачання військ за допомогою вертольота Marine UH-1H, модифікованого автономними системами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua