Порошенко очікує прийняття ВР законів про податок на виведений капітал і валюту до 2019


Порошенко очікує прийняття ВР законів про податок на виведений капітал і валюту до 2019

Президент Петро Порошенко очікує, що в поточному році Верховна Рада прийме закони про Національне бюро фінансової безпеки, про податок на виведений капітал і про валюту.

Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“У наступному році ми повинні продовжити активне реформування країни. Зокрема, заплановано низку законопроектів у фінансовій, судовій, інвестиційній сфері та ринок землі. Не втратити темпи фундаментальних змін – завдання номер один для країни”, – написав він.

В прикріпленому до посту відео йдеться, що в поточному році повинні прийняти закони про приватизацію державного майна, про Нацбюро фінбезпеки, про податок на виведений капітал, про валюту і про поліпшення інвестиційної привабливості України, а також продовжиться судова реформа.

В кінці 2016 року через технічну помилку Рада фактично оголосила податкову міліцію поза законом вже з 1 січня 2017 року, в зв’язку з чим Міністерство фінансів підготувало законопроект про створення Служби фінрозслідувань, проте Національна рада реформ розкритикувала документ і він так і не був розглянутий парламентом.

Раніше Порошенко заявляв, що податок на виведений капітал може бути введений з 2019 року, а втрати державного бюджету можуть скласти 20-23 млрд гривень.

Мінфін констатував, що податок на виведений капітал можна буде вводити замість податку на прибуток при скороченні бюджетних витрат.

Довідка Finance.ua

  • 9 листопада Рада прийняла в першому читанні нову редакцію закону “Про приватизацію державного майна”.
  • У грудні 2017 року міністр фінансів Олександр Данилюк висловив жаль з приводу невдалої спроби створити Службу фінансових розслідувань.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування