Євро зміцнився до долара до максимуму з 2014 року


Євро зміцнився до долара до максимуму з 2014 року

Курс євро зріс в парі з доларом до максимальної позначки з грудня 2014 року на сигналах зниження інфляції в США і можливості швидкого скорочення стимулів з боку Європейського центрального банку (ЄЦБ).

Євро до 10:48 кч в п’ятницю зріс на 0,7%, до $1,2117.

Як повідомлялося напередодні, ціни виробників в США (індекс PPI) в грудні несподівано знизилися на 0,1% в порівнянні з попереднім місяцем, тоді як аналітики в середньому очікували підвищення показника на 0,2%.

Дані про споживчу інфляцію (індекс CPI) будуть оприлюднені в п’ятницю. Очікується, що зростання споживчих цін в грудні складе 0,1% в щомісячному і 2,1% в річному вираженні.

Статдані про інфляцію є важливим фактором, який враховує Федеральна резервна система (ФРС) США при визначенні курсу грошово-кредитної політики.

Тим часом протокол грудневого засідання ЄЦБ вказав на те, що Центробанк може на початку 2018 року переглянути плани щодо своїх майбутніх дій, “якщо економіка продовжить збільшуватися, а інфляція ще більше наблизиться до мети ради керуючих”.

Учасники ринку сприйняли цю заяву як сигнал того, що посилення ГКП в єврозоні може початися раніше, ніж прогнозувалося.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування