Boeing 2017 року встановив світовий рекорд з постачання літаків


Boeing 2017 року встановив світовий рекорд з постачання літаків

Американська авіабудівна корпорація Boeing в 2017 році встановила світовий рекорд поставок літаків. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як повідомляється, в минулому році компанія поставила 763 літаки, продовживши лідирувати на світовому ринку шостий рік поспіль.

“Boeing вже шостий рік поспіль випускає більше комерційних літаків, ніж будь-який інший виробник, і встановив рекорд в галузі, поставивши 763 літаки в 2017 році, що обумовлено високим рівнем виробництва лідерів ринку – літаків моделі 737 і 787”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, в минулому році компанія наростила обсяги виробництва літаків, що користуються найбільшою популярністю у замовників (737 модель) до 47 машин на місяць. Крім того, за 2017 рік компанія отримала 912 замовлень загальною вартістю 134,8 млрд доларів. Загальний обсяг поставок складається з 5,864 тис. нових повітряних суден, що відповідає семирічному обсягу виробництва компанії. Нагадаємо, в минулому році французький авіабудівний гігант Airbus на авіасалоні в Дубаї уклав рекордний за всю історію компанії контракт на поставку літаків. Сума контракту становить близько 49,5 млрд доларів, а обсяг поставки – 430 літаків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування