0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Хочете завжди мати гроші в портмоне: миша гаманцева в цьому допоможе


Хочете завжди мати гроші в портмоне: миша гаманцева в цьому допоможе

Якщо провести опитування серед дорослих і дітей про неприємних тварин, то багато хто назве мишу. Більшість не любить цього гризуна, бо скільки клопоту вони завдають, коли раптово з’являються в будинку.

Але мало хто знає, що наші предки навіть раділи, коли в їхньому будинку заводилися гризуни. Це було доброю прикметою, так як в будинку завжди буде достаток. Багато б і зараз не відмовилися від талісмана, який забезпечив би їм достаток, але заводити живих гризунів у будинку не хочеться. Та це й не потрібно робити. Акуратна мышь кошельковая, замовлена в інтернет-магазині «Онікс», стане берегинею вашого бюджету і буде його тільки множити.

Як вибрати такий оберіг?

Деякі думають, а що тут складного? Просто вибрали фігурку мишеняти і поклали її в портмоне. Але це зовсім не так. Не кожен аксесуар взагалі підійде.

Це повинна бути маленька річ, яка займе мінімум місця в гаманці. Адже не кожен може взагалі похвалитися великим портмоне. Віддавайте перевагу варіантам, що не більше 10 копійок. Вони легко поміщаються в будь-який відділ. Але все ж краще фігурку зберігати разом з купюрами або банківськими картками.

Форма фігурки

Як показує практика, не всі варіанти годяться для талісманів. Відмовтеся від тих варіантів, де у мишеняти прямий хвіст. Вважається, що він так робить дірку у вашому гаманці і всі гроші йдуть. Хвіст у гризуна повинен бути закрученим.

Що стосується матеріалів, то використовують:

  • золото;
  • срібло.

Виходять досить симпатичні фігурки з цих металів. Тут вже дійте виключно на свій розсуд.

Ну а якщо ви так вже сильно не любите мишей, то ви можете купити інший талісман з каталогу інтернет-магазину «Онікс» https://oniks-online.com.ua/categories/class-gifts/poleznyyfiltr-is-lozhka_zagrebushka/. Невелика ложка-загребушка також кладеться в гаманець, щоб залучати гроші. Вірити чи ні у це, вирішуйте самі. Але чому б не здивувати своїх рідних оригінальним подарунком.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Онікс
В Контексті Finance.ua
Опитування