Шотландський Глазго переходить на безпілотне метро


Шотландський Глазго переходить на безпілотне метро

Потяги в метро шотландського міста Глазго до кінця 2020 року стануть повністю автономними.

Про це повідомляє N+1 з посиланням на The Scotsman.

Це означає не тільки, що метропотяги будуть повністю самостійно пересуватися по лініях метро, ​​але і те, що в них в цей час не буде жодного співробітника метрополітену.

В даний час у Великобританії вже діють автономні потяги. Наприклад, такі курсують у Доклендському легкому метро в Лондоні, проте в кабіні машиніста кожного з них завжди присутній оператор, готовий в будь-який момент прийняти управління на себе, а також стежить за безпекою.

Як зазначає видання, поїзди в Глазго стануть першими повністю автономними метропоїздами у Великобританії.

При цьому всі такі поїзди будуть обладнані камерами відеоспостереження, а в особливо завантажені дні в деяких з них все ж будуть знаходитися співробітники метро. Це буде зроблено на вимогу профспілки працівників метро.

Як очікується, в кінці поточного року в Глазго на ділянці шляху недалеко від стадіону Айброкс почнуться випробування нових автономних поїздів, які планується завершити в 2020 році.

Випробування проводитимуться в рамках масштабної програми з модернізації метро, ​​на яку планується витратити 288 мільйонів фунтів стерлінгів (390,5 мільйона доларів).

Сьогодні кілька систем метро в різних країнах світу планують перейти на автономні поїзди. Йдеться, зокрема, про США і Японію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua