Європейський банк вирішив виділити €9 млн на енергоефективність Кременчука


Європейський банк вирішив виділити €9 млн на енергоефективність Кременчука

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надасть Кременчуку €9 млн у рамках програми фінансування енергоефективності в державному секторі (PSEEF).

Про це повідомили в прес-службі банку, передає Інтерфакс-Україна.

Так, фінансування буде надано Кременчуцькій муніципальній енергосервісній компанії і допоможе заощадити 19,5 ГВт-год енергії (€1,3 млн) на рік у 66 будівлях по всьому місту.

ЄБРР надає пакет фінансування обсягом €9 млн, що складається з довгострокового кредиту банку на суму до €6 млн, пільгового кредиту Фонду чистих технологій (ФЧТ) в розмірі €1,5 млн і гранту зі спеціального фонду акціонерів (СФА) ЄБРР у розмірі €1,5 млн”, – розповіли в банку.

Згідно з повідомленням, муніципалітет Кременчука став першим в Україні, який отримає кошти в рамках програми PSEEF, затвердженої ЄБРР 13 грудня 2017 року.

В цілому, програма включає фінансування ЄБРР в розмірі €100 млн і пільгове фінансування ФЧТ в розмірі €15 млн.

“Загальні потреби в інвестиціях в громадські будівлі в Україні оцінюються в €5 млрд. Такі інвестиції можуть забезпечити значну економію витрат на енергоносії – до 60%”, – зазначив директор ЄБРР в Україні Шевки Аджунер.

Він також додав, що такий проект також буде стимулювати розвиток будівельної галузі та підвищенню зайнятості в регіоні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування