0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Виручка України від аграрного експорту перевищила $16 мільярдів


Виручка України від аграрного експорту перевищила $16 мільярдів

Україна за одинадцять місяців поточного року експортувала сільськогосподарської продукції на 16,4 млрд дол., що на 19% перевищує показник за аналогічний період минулого року, повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства з посиланням на заступника профільного міністра Ольгу Трофімцеву.

«За січень-листопад поточного року експорт нашої продукції збільшився на 2,7 млрд дол., або на 19%, порівняно з аналогічним періодом минулого року, і склав 16,4 млрд дол.», – сказано в повідомленні.

Трофімцева зазначила, що географічна структура експорту української аграрної та харчової продукції залишається незмінною.

«Ми експортуємо в основному в країни Азії з часткою 43%, а це майже 7,04 млрд дол. Тільки Індія імпортувала нашої продукції за цей період більш ніж на 1,8 млрд дол. Частка країн Європи склала 31,8%, або 5,2 млрд дол., і африканські країни – 14,5%, або 2,4 млрд дол.», – цитує міністра прес-служба.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок
Все, що ми знаємо про:Мінагрополітики
В Контексті Finance.ua
Опитування