Український державний центр радіочастот за підсумками 2017 року хоче збільшити доходи


Український державний центр радіочастот за підсумками 2017 року хоче збільшити доходи

Український державний центр радіочастот (УДРЦ) має намір за підсумками 2017 року перевищити дохідну частину фінплану на 11% і збільшити доходи на 7% в порівнянні з 2016 роком (чистий дохід за минулий рік склав 482,136 млн грн), повідомив в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна” виконавчий директор УДЦР Вадим Гулько.

“Точні цифри зараз назвати складно, вони будуть відомі після формування фінзвітності підприємства ближче до лютого. Але ми очікуємо, що зможемо перевиконати план за основними фінансовими показниками діяльності підприємства”, – зазначив він.

В.Гулько очікує, що за підсумками 2017 року по дохідній частині очікується перевиконання плану майже на 11%, при цьому приріст доходів порівняно з торішнім показником очікується на рівні 7%.

За його словами, за 11 місяців 2017 року УДЦР перерахував понад 199 млн грн податків і зборів до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів, що вже на 12,6% перевищує аналогічний показник 2016 року.

При цьому тільки за дев’ять місяців цього року капіталовкладення на розвиток матеріально-технічної бази УДЦР склали 118 млн грн, а рентабельність діяльності центру – 18%.

“Це дає нам шанс розраховувати, що ми знову зможемо увійти до ТОП-100 кращих державних підприємств України”, – підкреслив В.Гулько.

За його словами, якщо в 2016 році в бюджеті УДЦР було передбачено близько 340 млн грн на закупівлі, то в 2017-му – понад 400 млн грн. Економія на тендерах, які проводилися в системі державних електронних закупівель ProZorrо, також зросла більш ніж в чотири рази – з 5 млн грн до більш ніж 21 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua